<- Curem

Curem C 4500 1+1

zaruka-10 Záruka na matraci je 10 let.
záruka
vyska-25 Výška matrace je 25 cm.
výška matrace
test-200 Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 200.000x.
zátěžový test
nosnost-130 Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 130 kg.
nosnost matrace
tuhost-4 Matrace má vysokou tuhost, je vhodná pro vyšší váhové kategorie, nebo osobám požadující tužší lůžko.
tuhost
komfort-5 Konstrukce zahrnující nejnovější poznatky z oblasti zdravého spaní.
ortoped. komfort 5. úrovně
snimatelny-potah Potah matrace lze bez poškození sejmout.
snímatelný potah
curemfoam Chráněný materiál značky Curem. Speciální líné pěny vysoké objemové hustoty nejvyšší kvality. Používají se výhradně v matracích Curem. Navozují efekt podobný stavu beztíže. Vynikající podpora páteře. Pro nejvyšší dosažitelný komfort spánku vždy hledejte ochrannou známku Curemfoam.
líná pěna Curemfoam
thermovisco Visco pěna (známá také jako líná pěna nebo termopěna) optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace při všech polohách těla = komfort + maximální ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svým efektem vracení se do původní polohy.
přizpůsobivá Visco pěna
prodysne Prodyšné
Prodyšné
již od 25 990 Kč

Maximální komfort a špičkové ortopedické vlastnosti ve trojvrstvé matraci Curem s neprošitým elastickým potahem s protiskluzovou úpravou, předurčující matraci k použití s prakticky jakoukoli postelí. Zónové jádro s ventilačními kanálky pro odvod par obsahuje CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pěny.

Vrstvy VISCO 7+7 cm (7 cm Curemfoam SUPER SOFT VISCO 50 kg/m3 + 7 cm Curemfoam SUPER-VOLUME VISCO 85 kg/m3). Konstrukce je zárukou pevnosti a stability matrace. Přidává nosnost a v neposlední řadě nadpozemskou úlevu pro celé tělo. Výška 25 cm je garancí snadného vstávání a maximálního komfortu. Technologie IQComfort – nastaví optimální tuhost dle hmotnosti uživatele.

  • Výška matrace cca 25 cm / výška jádra 25 cm.
  • 3 vrstvy (pěny CuremfoamTM Visco 85 + CuremfoamTM Visco 50 + CuremfoamTM).
  • Neprošitá pružná látka Galaxy s protiskluzovou úpravou spodní části (pro každou postel). Praní horního dílu: 60 °C, spodního dílu: 40 °C.
  • Velká výška usnadňuje ranní vstávání i lidem s omezenou hybností.
  • Regresivní záruka 10 let.
  • Zvýšená nosnost 130 kg.
  • Curem C4500 – maximální komfort spánku a dynamická tuhost matrace ji předurčuje pro široké spektrum typů postav. Když si nejste jisti, který Curem si vybrat, tento Vás nezklame. Tužším sourozencem této matrace je C3500.
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními:
Dr. Sleep

Nevíte, kterou matraci si vybrat?

Dr. Sleep a Dr. Spánek Vám pomohou. Na základě vaší výšky, váhy, typu postavy a roštu vybere ty nejvhodnější matrace.

  • App Store
  • Google Play