<- Luxusní matrace CUREM

Curem C 5000 EGO

zaruka-10 Záruka na matraci je 10 let.
záruka
vyska-26 Výška matrace je 26 cm.
výška matrace
test-200 Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 200.000x.
zátěžový test
nosnost-140 Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 140 kg.
nosnost matrace
tuhost-4 Matrace má vysokou tuhost, je vhodná pro vyšší váhové kategorie, nebo osobám požadující tužší lůžko.
tuhost
snimatelny-potah Potah matrace lze bez poškození sejmout.
snímatelný potah
curemfoam Chráněný materiál značky Curem. Speciální líné pěny vysoké objemové hustoty nejvyšší kvality. Používají se výhradně v matracích Curem. Navozují efekt podobný stavu beztíže. Vynikající podpora páteře. Pro nejvyšší dosažitelný komfort spánku vždy hledejte ochrannou známku Curemfoam.
líná pěna Curemfoam
thermovisco Visco pěna (známá také jako líná pěna nebo termopěna) optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace při všech polohách těla = komfort + maximální ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svým efektem vracení se do původní polohy.
přizpůsobivá Visco pěna
již od 32 990 Kč
Výška matrace

26 cm

Ramenní kolébka

Slouží k optimalizaci protitlaku v oblasti ramen – dochází zde ke zmenšení tuhosti a zvýšení setrvačnosti efektu líné pěny. Ramenní kolébka je vyrobena z viscoelastické bio pěny, vyrobené na bázi sójových olejů. Vyznačuje se odlišnými parametry protitlaku, míry stlačení a navíc je velice vzdušná a odolná. Díky použitému bio materiálu je velice vhodná pro alergiky. Tento model je vybaven ramenní kolébkou z bio viscoelastické pěny tak, aby v obou svých částech bylo možno matraci otáčet při zachování výhody jejího použití.

Ložná plocha

Ložná plocha je složena ze špičkových CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pěn různých tuhostí a objemů, doplněných ramenními klíny.

Chránič zdarma

K matraci je dodáván matracový chránič Curem zdarma – je snímatelný a pratelný. Je vyroben z vysoce absorpčního materiálu. Zachycuje tak vysoké procento tělních tekutin, čímž výrazně omezuje možnost tvorby roztočů. Je tvořen potahem a výplní, přičemž výplň je vyrobena z vysoce kvalitních dutých vláken, což umožňuje jeho opakované praní na 60°C a zaručuje tak výbornou kvalitu hygieny.

Potah Cooper Visco

Potah Cooper Visco – velice příjemný na dotek, snímatelný, prošitý vrstvou jemné paměťové pěny.

Verze HARD

Tato matrace se také vyrábí ve verzi HARD se zvýšenou tuhostí. Na stupnici od 1 - 7 (nejtužší) se verze HARD pohybuje okolo 5. až 6. stupně.

Nosnost

140 kg

Nejvyšší model matrací Curem ve čtyřvrstvém provedení. Jádro je opatřeno ventilačními kanálky pro odvod par, složené ze špičkových CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pěn různých tuhostí a objemů, doplněných čtvrtou vrstvou – ramenními klíny, které tvoří tzv. „ramenní kolébku“ (upravuje tuhost v oblasti ramen a zvyšuje setrvačný efekt líných pěn).

Je vyrobena z termoaktivního BIO materiálu na bázi přírodních olejů ze sóje. Potah, prošitý jemnou paměťovou pěnou, umocňuje (jakožto 5. vrstva) pocit „stavu beztíže“. Doporučujeme zejména milovníkům spánku „na boku“.

 • Výška matrace cca 26 cm / výška jádra 21 cm.
 • Ramenní kolébka pro zmenšení tuhosti v oblasti ramen a zvýšení setrvačného efektu líných pěn v jádru.
 • 4 vrstvy (pěny CuremfoamTM Visco 85 + CuremfoamTM Visco 50 + CuremfoamTM Visco BSF + CuremfoamTM)
 • Luxusní potahová látka Curem prošitá vrstvou jemné paměťové pěny. Dodává se s pratelným (60 °C) matracovým chráničem Curem.
 • Velká výška usnadňuje ranní vstávání z postele i lidem s omezenou hybností.
 • Regresivní záruka 10 let.
 • Zvýšená nosnost 140 kg.
 • Curem C5000 EGO – top model značky Curem, pro něhož není žádný standard dost vysoký. Nabízí nejvyšší možný komfort a ortopedické vlastnosti. Většina z nás usíná na zádech, ale krátce po usnutí se otočí na bok. Ergonomie matrace C5000 EGO s tím počítá.

Matrace Curem jsou součástí programu Dr.Sleep® pro výběr nejvhodnější matrace.

Parametry

 • Výška matrace: cca 26 cm
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními:
Dr. Sleep

Nevíte, kterou matraci si vybrat?

Dr. Sleep a Dr. Spánek Vám pomohou. Na základě vaší výšky, váhy, typu postavy a roštu vybere ty nejvhodnější matrace.

 • App Store
 • Google Play