<-

Magazín

Oslavte Mezinárodní den žen v ložnici!

Oslavte symbolicky 8. března, Mezinárodní den žen, ve své ložnici! Vytvořte si magickou atmosféru a ozvláštněte si prostor i samotný průběh dění. Všednosti je ale pro tento den vstup zakázán! Nemáte čas nebo chuť vymýšlet program? Není to složité, v jednoduchosti je krása. Inspirujte se několika snadnými tipy!

Je úplně jedno, zdali jste muž a přichystáte hnízdečko lásky pro vaší milou jako překvapení, nebo žena, která vyjádří úctu k symbolice tohoto svátku a hlavně lásku k sobě samotné.

Následující tipy se samozřejmě nemusíte inspirovat pouze ve sváteční den! Čím více takových nevšedních a jedinečných okamžiků, tím šťastnější a uvolněnější budete vy i vaše partnerka.

Péče a županové opojení

Smyjte ze sebe všechny nasbírané negativní myšlenky proudem horké vody. Zavřete oči a nasávejte každou buňkou svého těla teplo a úlevu. Snažte se mysl udržet v přítomném okamžiku. Zhluboka a klidně dýchejte a uvolněte se.

Po sprše se natřete oblíbeným tělovým mlékem a vklouzněte do měkkého županu. Budete se cítit naprosto svobodně, uvolněně a připraveně na následující báječné chvíle v ložnici!

Aromaterapie

Esenciální oleje jsou skvělým způsobem, jak podpořit hluboký stav relaxace. Zvolte si éterické vůně jako je uklidňující levandule nebo antistresové santalové dřevo. Doporučujeme si pořídit aroma difúzer, jehož využití a použití je naprosto perfektní.

Nepotřebujete žádnou svíčku, nemusí vás tedy trápit nebezpečí vzplanutí. Tedy alespoň ohně :-). Můžete si nastavit určitý čas, po kterém se přístroj automaticky vypne. Funguje také báječně jako zvlhčovač vzduchu a ve většině provedení je doplněn o led podsvícení, takže si zvolíte i barvu, která je vám nejbližší. Ve výsledku připomíná aroma difúzer dech beroucí voňavou malou doutnající sopku.

Hudební orgasmus

O další uklidňující element se postará hudba. Pusťte si své oblíbené a odpočinkové songy anebo se jen zaposlouchejte do různých relaxačních tónů v melodiích prezentujících přírodu – zvuky šumění moře, ptactva, delfínů.

O nadpozemskou atmosféru se také postará například hudební nástroj koshi, který můžete zavěsit do prostoru jako zvonkohru a nechat její tóny řídit prostřednictvím vánku anebo něžným pohybem koordinovat intenzitu zvuku sami. Tento okouzlující hudební nástroj seženete ve 4 verzích a každá z nich prezentuje určitý element – země, voda, vzduch a oheň.

Masáž nebo jemná jóga

Dopřejte partnerce masáž. Nemusíte ovládat speciální chvaty, cílem jsou v tomto případě láskyplné doteky, což nutně neznamená pouze jemnost a něhu. 😊 Intenzitu doteků můžete různě střídat. Nikdy ovšem nezapomeňte používat velké množství masážního oleje.

Doporučujeme použít například čistý organický mandlový olej, kterého stačí malé množství pro hydrataci pokožky. Navíc je i skvělou a přírodní náhradou lubrikačního gelu.

Jste-li bez partnera, můžete si místo masáže dopřát hýčkání v podobě jemné jógy. Lehké a příjemné pozice, které uvolní tělo i mysl a zároveň vyplaví tolik opěvované endorfiny. Atmosféru jógování můžete podtrhnout pomocí aplikace předchozích bodů. Po cvičení si pusťte například nenáročný film nebo si čtěte svou oblíbenou knihu.

Líbí se vám tento článek? Podělte se s ostatními: