<-

Magazín

Tělo i duše v rovnováze s matracemi Curem!

Filozofie luxusních matrací Curem spočívá nejen ve špičkové technologii, ale také v jedinečném designu do vaší ložnice. Přinášejí skutečný odpočinek pro vaše tělo i vaši mysl. Přijďte si matrace Curem vyzkoušet!

Curem technologie a vlastnosti

Série matrací Curem Silk je navržena na základě nových poznatků z technologií letů do vesmíru. Matrace vznikají speciální technologií nástřiku pěny.

Nový způsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pěn pomáhá při ulehnutí na matraci navozovat tělu velice příjemný pocit „stavu beztíže“ při zachování maximální podpory těla. Zajišťují tak nejvyšší možné ortopedické požadavky.

Matrace Curem umožňují hluboký a klidný spánek, čímž pomáhají předcházet či mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti.

Kombinace různých tuhostí a typů pěn CuremfoamTM umožňuje při ležení na našich matracích docílit maximální stability páteře při všech režimech spánku i při pouhé relaxaci.

Všechny zóny matrace efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla a zajišťují dokonalé provzdušnění.

Matrace Curem

Matrace Curem C1000, C2000 nabízíme v klasickém a tužším provedení s potahy Galaxy, prošívanými dutými vlákny.

Matrace Curem C3000, C4000 a C5000 EGO nabízíme opět v klasickém i tužším provedení, avšak s potahy Galaxy prošívanými paměťovou CuremfoamTM pěnou.

Matrace Curem C3500 a C4500 dodáváme v klasické variantě tuhosti s neprošitým elastickým potahem Galaxy, který dokonale kopíruje matraci.

Potahové látky

Potahy Galaxy jsou vyrobeny s atraktivním a moderním vzorem prošití CNC, který se také někdy označuje jako „jednojehlový“.

V praxi to znamená, že potah je prošitý vzorem, který byl navržen v počítačovém editoru a počítačově řízeným prošívacím strojem přenesen na potah matrací Curem. Každý potah je prošíván zvlášť.

Užijte si luxusní spánek na našich matracích, bude se vám spát jako byste se vznášeli 

Líbí se vám tento článek? Podělte se s ostatními: