Nejlevnější matrace

Při výběru nové matrace se lidé často řídí cenou. Většinou panuje názor, že čím dražší, tím kvalitnější. Ale ono to nemusí být vždycky pravda.

I ty nejlevnější matrace by měly poskytnout svým uživatelům plnohodnotný, zdravý a kvalitní spánek. Matrace Tropico vás o tom přesvědčí.

Pro spaní jen občas

Začněme od začátku. Když pomineme matraci Amálka, která je určena do dětské postýlky, nejlevnější z řady Tropico je matrace Riviera. Díky své ceně je oblíbená především u majitelů rekreačních staveb - chatařů a chalupářů. Její jádro je vyrobeno z odolné pěny Flexifoam® a svou nosností do 110 kg je určena pro širokou skupinu nenáročných zákazníků. Výhodou je vzdušný potah Relaxtic, který je možné prát v automatické pračce na 60°C a pro pohodlnou manipulaci lze rozdělit na dvě části.

Když jste na to dva

Mezi prodejní evergreeny patří matrace Heureka. Jedná se o partnerskou matraci vyrobenou kombinací pěn Flexifoam® a tím pádem nabízí dvě různě tuhé ložné plochy. Bonusem je masážní profilace tvrdší strany, která příjemně prokrvuje pokožku spícího člověka. Oblíbenost a praktičnost této matrace zvyšuje snímatelný a pratelný potah Cashmer. A kdo čeká na vhodnou příležitost ke koupi, je tady právě teď, neboť matrace Heureka se dá nyní koupit v akci 1+1 zdarma. Cenou za jednu matraci se tak zařazuje mezi nejlevnější matrace Tropico.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Pro ty, kteří stále váhají s výběrem správné tuhosti matrace, je určena komfortní matrace Maxi. Nabízí dvě tuhosti ložných ploch – HARD tužší a SOFT měkčí, obě dvě s anatomickou profilací. Po osobním vyzkoušení se můžete v klidu doma rozhodnout, která tvrdost je pro vás vhodnější. Speciální sendvičové jádro matrace z Flexifoam® pěny zabezpečuje ideální polohu páteře během spaní. Díky své konstrukci je zařazena mezi zdravotní matrace, které jsou vhodné pro lidi s ortopedickými potížemi nebo ty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko.

Jak už se stalo u matrací Tropico téměř pravidlem, samozřejmostí je opět snímatelný a pratelný potah, tentokrát s povrchem Relaxtic. Dlouhou životnost matrace zajišťuje středová výztuha a v kombinaci s nízkými pořizovacími náklady je ideálním kandidátem do top výběru nejlevnějších matrací.