Ortopedické polštáře

Ortopedické polštáře dokážou ulevit od bolestí šíje, zad, hlavy i končetin. Jak to dokážou? Přečtěte si v našem článku.

Byly vyvinuty pro uvolnění krčního svalstva a odstranění s tím spojených bolestí hlavy, ztuhlé šíje a ramenou. V horizontální poloze na boku by měla být páteř v jedné přímce. Toho lze dosáhnout použitím menšího polštáře, který zároveň minimalizuje vyvíjený tlak. A to je právě ortopedický polštář. Ideálním materiálem pro jeho výrobu jsou paměťové pěny.

Naše nabídka

Už jste se seznámili s našimi luxusními ortopedickými polštáři Curem? Nabízíme Vám dva druhy: Curem Symphony pillow a Curem Original pillow. Liší se od sebe tvarem, použitým materiálem a částečně také cenou. Oba dva však poskytují dokonalé uvolnění krčního svalstva a zaručují zdravý spánek.

Ladná symfonie

Při výběru ortopedického polštáře záleží mj. i na typu postavy. Pamatovali jsme na to při výrobě luxusního ortopedického polštáře Curem Symphony pillow a nabízíme ho ve třech různých výškách: pro „pořádné“ chlapy s robustní postavou je určena výška 13 cm, pro děti, ženy a drobné postavy je ideální výška 9 cm. Kdo nepatří ani do jedné z těchto kategorií, může sáhnout po zlaté střední cestě 11 cm.

Na výrobu tohoto polštáře bylo použito líné pěny s vysokou hustotou, která zaručuje dokonalou ladnost s krční páteří a svalstvem. Dokáže to díky unikátní schopnosti upravit svoji tuhost podle toho, kolik pohltí tepla.

Originální stav beztíže

Chtěli jste být kosmonautem a nevyšlo Vám to? Jako částečnou náhradu Vám nabízíme luxusní anatomický polštář Curem Original pillow, se kterým se budete cítit ve stavu „beztíže“ každou noc. Použitím dvou druhů vysokoobjemových líných pěn s jedinečnými vlastnostmi jsme dokázali vytvořit originální ortopedický polštář. Je určený všem, kteří potřebují maximální oporu krční páteře a svalstva.

Ať už si vyberete kterýkoliv ortopedický polštář Curem, věřte, že budete spát klidně a pohodlně. Ráno se vzbudíte odpočinutí a bez bolestí.