Zdravotní matrace Tropico recenze

O antidekubitních neboli zdravotních matracích, které výrazně pomáhají při léčbě nepříjemných proleženin doprovázejících vleklá onemocnění, jsme Vás informovali již v jednom z předchozích článků. Tentokrát bychom se s Vámi chtěli podělit o reakce našich zákazníků.

Anonymní zákazník: Manželce se stal úraz na kole, po kterém zůstala víc než měsíc ležet na lůžku. Protože jsme měli už staré matrace a přemýšleli jsme o jejich výměně, rozhodli jsme se pro matraci Serena. Matrací je na trhu spousta, nechtěl jsem nic přemrštěně drahého, ale ani extrémně levného. Vzhledem k tomu, že se zboží prodávalo v akci 1+1 a parametry plně vyhovovaly, nebylo co řešit. Manželka spí na měkčí straně, já na tvrdší a jsme maximálně spokojeni oba.

Jana Velšovská, Praha 4: Po dlouhých úvahách jsme koupili matraci Calipo. Pro 85letou babičku po mozkové mrtvici se nám to zdálo jako dobrá volba. A s odstupem času to musím jen potvrdit. Matrace se nijak nedeformuje, tvrdost babičce naprosto vyhovuje a i když na ní tráví hodně času, proleženiny se zatím neobjevily. Snad to tak vydrží i nadále.

M. Krátká: Jsem v invalidním důchodu s postižením dolních končetin, takže výběr nové matrace pro mě nebyl lehký. Na doporučení prodavače jsem si koupila matraci Xena Trio. Matrace je speciálně navrhnuta pro malé děti, ale je neuvěřitelně příjemná a pohodlná i pro dospělého. Nemá zbytečné zónování, které mi vůbec nevyhovovalo. Matraci rozhodně doporučuji i ostatním, výborný poměr kvalita/cena.

Až na pár výjimek jsou recenze na zdravotní matrace vesměs pozitivní, což je odrazem jejich základní funkce – poskytnutí maximálního komfortu i těm lidem, kteří na nich tráví víc času, než by si přáli. Napište nám i Vy svoje zkušenosti!