Filozofie a Technologie Curem

Telo i duše v rovnováze

Matrace Curem mají jedinečné odlehčující vlastnosti, a zároveň zachovávají maximální podporu těla – přinášejí tak hluboký a klidný spánek, čímž pomáhají předcházet a mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti.

Mějte na paměti, že kvalitní spánek ovlivňuje kvalitu Vašeho dne i Vašeho života.

Poselství zdravého spánku, zdravého života. CUREM [“kjurem”] je zkratkou anglických slov „CURe“ a „thEM“ - „vyléčit je“. Konstrukce a technologie matrací Curem se opírá o poznatky z technologií letu do vesmíru. Matrace Curem vznikají speciální technologií nástřiku paměťové (viscoelastické) pěny velmi vysoké objemové hmotnosti.
Hlavní devizou matrací Curem je omezení tlaku na tělo, uvolnění svalstva a podpora hlubokého spánku. Při ulehnutí pomáhají matrace Curem navodit Vašemu tělu velice příjemný pocit “stavu beztíže“.

Technologie Curem IQ

At už si vyberete kteroukoli z matrací Curem, budete nadšeni. Technologie Curem IQ Comfort optimalizuje tlak na tělo dle hmotnosti a tvaru postavy.

Matrace se Vám tak plně přizpůsobí, spánek je klidnější, protože díky stavu odlehčení nemusí tělo tak často střídat spánkové polohy.