Bratislavský kraj

Matrace Bratislava

Bohatá nabídka matrací, lamelových roštů, luxusního povlečení, polštářů, přikrývek a anatomických polštářů – to jsou prodejny matrací Tropico od největšího českého výrobce matrací a roštů v hlavním městě Slovenské republiky v Bratislavě. Obyvatelům a návštěvníkům této metropole umožňují vybrat si moderní matraci z vysoce kvalitních materiálů s neobvykle dlouhou zárukou a životností.

Prodejnu Lunasedačky najdete v Bratislavě na ulici Račianska 90. Každý všední den od 10 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 18 hodin jsou zde připraveni podat vám vyčerpávající informace o matracích a materiálech, ze kterých se vyrábějí, moderních technologií, konstrukcích apod. Najdete zde také Poradnu dr. Sleepa - kiosek s dotykovou obrazovkou, který vám pomůže s výběrem nové matrace.

Pokud bydlíte v Pezinku nebo jeho okolí, navštivte na ulici Myslenická 100 autorizovaného a certifikovaného prodejce matrací Tropico firmu Artes. Nabízí rovněž Poradnu dobrého spánku, široký výběr matrací, roštů a dalších postelových doplňků.

Využijte odborných rad našich prodejců v Bratislavě a jejím okolí a vyberte si matraci, která bude vašim zádům skutečně vyhovovat.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
4414.jpg

LAUDER | najmatrace.sk

Myslenická 100
Pezinok - mestská časť Grinava
902 03
Certifikovaný prodejce
Poradna pro dobrý spánek
Autorizovaný prodejce
Detail prodejce
7708.jpg

Sleep4U

Galvaniho 15
Bratislava
821 04
Detail prodejce
6512.jpg

Lunasedačky

Račianska 90 – Light Park
Bratislava
83154
Poradna pro dobrý spánek
Detail prodejce
9908.jpg

Woodservice

STYLA, Cesta na Senec 2/A
Bratislava
821 04
Detail prodejce
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít