Košický kraj

Matrace Košice

Košický kraj je nejvýchodnějším krajem Slovenské republiky, a zároveň nejvzdálenějším od Čech. I přesto zde najdete prodejny kvalitních matrací od největšího českého výrobce matrací a roštů Tropico. Jejich pracovníci vám podají odborné informace o novodobých materiálech, ze kterých se vyrábějí moderní matrace, o inovativních konstrukcích, technologiích apod. Na základě vašich základních tělesných parametrů – výšky, váhy a dalších kritérií vám dokážou poradit, která matrace je pro vás nejvhodnější.

Navštivte prodejnu nábytku KLOSE v Košicích na Južné triedě 123. Od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 13 hodin zde najdete pestrou nabídku postelí, matrací, roštů a dalších postelových doplňků, a také konfigurátora matrací Dr. Sleepa. Jedním prstem na dotykové obrazovce počítače zadáte několik parametrů a dozvíte se, která matrace by pro vás mohla být „ta pravá“.

O kousek dál v Michalovcích na nám. Osloboditelov se nedaleko sebe nachází hned dvě prodejny matrací Tropico – Šuma nábytok a v obchodním domě Šíravan prodejce ZAMA. Mají zde vystaveny matrace, na které si můžete lehnout a vyzkoušet, jaká vám vyhovuje tuhost, anatomické členění nebo masážní profilace.

Neostýchejte se a poležte si tak dlouho, jak vám to bude vyhovovat.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít