3 tipy pro luxusní ložnici

Elegantní vzhled

Luxusnímu vzhledu nahrávají jednoduché barevné kombinace, které působí elegantně. Bíle vymalovanou ložnici ozvláštní jedna stěna odlišné barvy. Minimalisticky působí například kombinace bílé a šedé nebo šedomodré. Tyto barvy výborně ladí s bílým nábytkem a se světle laděnými doplňky.

Postel – nositel luxusu

Pro dosažení luxusního vzhledu místnosti volte postel s výrazným a elegantním čelem, která zaujme ihned na první pohled a bude nejen nepostradatelnou součástí ložnice, ale i designovým kouskem. V ložnici je důležitým, i když na první pohled méně viditelným luxusem zejména kvalitní spánek, kterému napomůžou vhodně zvolené matrace. Naše matrace Curem 7000 XD díky své 4vrstvé pěnové konstrukci zaručí stav beztíže a fyzický i duševní odpočinek.

Stylové doplňky

Přední designéři vsázejí na jednoduše vypadající noční stolky, které slouží pro umístění čtecích lamp. Zrcadla neobvyklých tvarů promění ložnici v jedinečný prostor. Rozzáří celou místnost a malé prostory se díky nim opticky zvětší. K odpočinku během dne a ke čtení knihy dokonale poslouží křeslo situované u okna ložnice. Pocit luxusu vám dodají také závěsy sladěné se zbytkem doplňků. Atmosféru v místnosti můžete změnit také díky prosvětlení denním světlem i s pomocí designových lamp.