Chránič matrace pro Vaše matrace

Pokud vlastníte kvalitní matraci, jistě dbáte na to, aby byla její životnost co nejdelší a kvalita udržena co nejdéle.

Matrace Tropico jsou vyráběny s dlouhou životností a vysokým komfortem, nicméně i tyto vlastnosti mohou být vylepšeny. Ideální je zakoupení chrániče matrace. Ten má hned několik výhod – zajistí Vám snadnější údržbu matrace, chrání matraci před znečištěním a výrazně prodlužuje její životnost.

Někteří klienti mají obavy, že chránič matrace bude mít vliv na její funkčnost. Můžeme Vás ubezpečit, že to je přímo naopak - chránič matrace zvyšuje komfort a kvalitu Vašeho spánku. Pokud jej používáte, jsou zachovány všechny vlastnosti Vaší matrace. Není totiž natolik silný, aby její vlastnosti nějak omezil. Proto i měkčí a tužší strany matrace budou stále rozeznatelné a ani efekt líné pěny nebude nijak omezen. Všechny produkty jsou navrženy tak, abyste s nimi vždy měli zdravý a klidný spánek.

Chránič matrace a jeho vlastnosti

Pojďme se nyní podívat, jaké vlastnosti chrániče matrace mají. Chránič matrace Tropico byl navržen tak, aby byl nejen funkční, ale také se staral o Vaše zdraví. Je vyroben z vysoce absorpčního materiálu. Zachycuje tak vysoké procento tělních tekutin, čímž výrazně omezuje možnost tvorby roztočů. Jeho údržba je jednoduchá. Je tvořen potahem a výplní, přičemž výplň je vyrobena z vysoce kvalitních dutých vláken, což umožňuje jeho opakované praní na 60°C a zaručuje tak výbornou kvalitu hygieny.

Manipulace s chráničem matrace Tropico je také snadná. V rocích chrániče naleznete gumové pásky, které jsou vhodné pro různé výšky matrace a umožní tak dokonalou fixaci na matraci. Pokud má Vaše matrace atypické rozměry, není to problém. Vyrobí chránič matrace přesně podle rozměrů Vaší matrace.