Luxusní matrace Curem

Požadavky na kvalitní a komfortní matrace jsou v dnešní době velmi vysoké. Vývoj materiálů a inovace konstrukcí posunují hranici luxusních matrací neustále dopředu.

Příkladem jsou oblíbené ortopedické vlastnosti – současné luxusní matrace neposkytují jen dostatečnou oporu páteře, což bylo před několika lety dostačující, ale jsou vylepšeny o různé stupně tuhosti, speciální potahové látky apod.

luxusni matrace

Jaké jsou dnešní luxusní matrace?

Kvalitu a komfort matrací zajišťují především materiály použité na jejich výrobu. V mnoha případech se jedná o jejich kombinaci. Velmi žádané jsou matrace z viscoelastické pěny. Jedná se o spojení studené prodyšné pěny a líné pěny, která dokáže reagovat na přijímané teplo změnou svého tvaru a tuhosti. Tato kombinace přináší výborné ortopedické vlastnosti, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Uživatelé matrací Curem se cítí podobně, jako kosmonauti v kosmu – ve stavu beztíže. Tyto odlehčující vlastnosti přináší uvolnění pro namáhané svaly a klouby, což napomáhá přivodit klidný spánek. Do široké nabídky patří matrace Curem.

Vyzkoušejte matrace Curem na kamenných prodejnách.