Luxusní matrace Curem si můžete vyzkoušet přímo na prodejně

Unikátní technologie pro stav „bez tíže“

Matrace Curem se od ostatních liší především speciální technologií nástřiku pěny. Ostatně jsou to právě matrace z paměťové pěny, které se těší největší oblibě na trhu, jelikož dokážou tělu poskytnout dostatečnou oporu, ale zároveň jsou prodyšné.

Díky nástřiku, který se pro výrobu vysokoobjemových viscoelastických pěn používá, dokáže matrace tělo přivést do stavu, který je podobný stavu bez tíže. Proto je ležení na těchto matracích bezkonkurenční. Kromě nástřiku se na komfortním ležení podepisuje i kombinace pěn, jež dokážou páteři poskytnout tu nejvyšší možnou stabilitu při jakékoliv spánkové poloze, ale také i u pouhého odpočinku či relaxaci. Všechny zóny matrací Curem totiž dokáží optimálně rozložit tlak, který je na ně vyvíjený.

curem

Materiály, které se pro výrobu matrací používají, pochází výhradně z evropské produkce a splňují nejpřísnější evropské normy. Výrobky se následně testují ve spánkové laboratoři SleepLab ve Švýcarsku.

 prodejci_curem

Vyzkoušejte je na vlastní kůži

Matrace Curem se pyšní certifikátem renomovaného švýcarského institutu AEH, díky kterému se můžete spolehnout na dlouhou životnost výrobku, špičkovou ergonomii a bezkonkurenční spánkové klima. Navíc na každou matraci získáte záruku v délce 10 let, což není u matrací jiných výrobců běžné.

Co zažijete po ulehnutí? Vzhledem k tomu, že koncept matrací Curem čerpá z poznatků technologií používaných při letech do vesmíru, budete ležet na matraci s jedinečnými odlehčujícími vlastnostmi. Ty podporují hluboký a kvalitní spánek, který je důležitý pro celkovou regeneraci těla a zpomalení stárnutí. Luxusní matrace navíc mají maximální ortopedické vlastnosti, které ocení nejen váš opěrný aparát, ale také klouby a zádové svalstvo. Inteligentní technologie IQcomfort dokáže tuhost matrace optimalizovat na základě vaší hmotnosti.

A to rozhodně stojí za osobní vyzkoušení na kamenné prodejně.