Máte doma malého vtipálka? Pošlete nám jeho fotku a vyhrajte ceny v hodnotě 2 000 Kč!

Zúčastněte se soutěže na facebookovém profilu Matracetropico.cz o doplňky do ložnice v celkové hodnotě 6 000 Kč. Stačí, když vaše fotka nasbírá nejvíce “lajků”.

Není to tak dávno, co Tropico rozdávalo vybavení ložnic dobrým lidem a už je tu s další soutěží. Tentokrát je určena rodičům a každému, kdo má doma malého spáče. Patříte mezi ně? Tak neváhejte, najděte ve fotoalbu jeho nejvtipnější fotku a soutěžte s ní o set polštáře a přikrývky Aloe Vera v ceně 2 000 Kč.

Soutěž probíhá na facebookovém profilu Matracetropico.cz od 15.7. 2015 do 5. 8. 2015 a na výhru se mohou těšit autoři tří fotografií s nejvyšším počtem hlasů.

Jak se zapojit?

Své fotografie posílejte na e-mail hildinganders.tropico@gmail.com. Čím dříve tak učiníte, tím více času budete mít na sbírání “lajků”. Abysme zaručili férovou hru, u všech fotek nejprve ověříme, zda nebyly stažené z internetu. Teprve poté je zveřejníme ve speciálním albu.

Jakmile tam fotografie budou, může vypuknout samotný závod o “lajky”. Během něj se můžete spoléhat na vtipnost své fotografie nebo pro jistotu požádat své přátele, aby pro vaši fotku hlasovali kliknutím na “To se mi líbí”. 5. 8. 2015 hlasování ukončíme a vyhlásíme se tři vítěze, které následně kontaktujeme e-mailem.

Přečtěte si podrobné informace o soutěži, neváhejte a foťte svá miminka, školáky i puberťáky.