Na kolik si ceníte svůj spánek?

Kolik peněz investujete do různých vitaminů, léků nebo zdravého jídla? A kolik jste ochotni investovat do zdravého spánku? Kvalitní spánek je přitom pro zdraví důležitý stejně jako strava nebo dostatek pohybu. Vyměňte starou a nepohodlnou matraci za novou!

Investujte do svého zdraví

Spíte na staré proleželé matraci plné roztočů? Budíte se v noci s bolestmi v zádech a neustále hledáte pohodlnou polohu? Nepohodlný spánek není příliš vydatný, tělo si dostatečně neodpočine, a to se druhý den podepíše i na vaší náladě.

Moderní matrace však výrobci navrhují s maximálním ohledem na vaše pohodlí i zdraví. A co vám nová matrace přinese?

  • pohodlný a ničí nerušený spánek
  • celkové uvolnění těla díky přizpůsobivým materiálům
  • více příjemných snů

A to už za to stojí, nemyslíte?

Je 1 Kč za hodinu vydatného spánku hodně?

Pořízení nové matrace se vyplatí. Ale jakou matraci si z široké nabídky vybrat? Oblíbeným materiálem je líná pěna, které se dokonale přizpůsobí všem záhybům vašeho těla. V oblasti ramen nebo boků proto nevytváří žádný protitlak. Spánek na matraci z líné pěny se tedy podobá stavu beztíže.

To nejlepší, co si v současnosti můžete dopřát, jsou luxusní matrace z líné pěny Curemfoam™, například špičkový model Curem C 5000 EGO. Tato jedinečná 26 cm vysoká matrace vám noc co noc zajistí ten nejpohodlnější spánek, jaký si umíte představit.

Životnost matrací se pohybuje kolem deseti let. Za tu dobu strávíte asi 30 000 hodin spánkem. A koruna za hodinu vydatného spánku přeci není tak moc, nebo ano?