Na kolik si ceníte svůj spánek?

Kolik peněz investujete do různých vitamínů, léků nebo zdravého jídla? A kolik jste ochotni investovat do zdravého spánku? Kvalitní spánek je přitom pro zdraví důležitý stejně jako strava nebo dostatek pohybu. Vyměňte starou a nepohodlnou matraci za novou!

Investujte do svého zdraví

Spíte na staré proleželé matraci plné roztočů? Budíte se v noci s bolestmi v zádech a neustále hledáte pohodlnou polohu? Nepohodlný spánek není příliš vydatný, tělo si dostatečně neodpočine, a to se druhý den podepíše i na vaší náladě.

Moderní matrace však výrobci navrhují s maximálním ohledem na vaše pohodlí i zdraví. A co vám nová matrace přinese?

  • pohodlný a ničí nerušený spánek
  • celkové uvolnění těla díky přizpůsobivým materiálům
  • více příjemných snů

A to už za to stojí, nemyslíte?

Je 1 Kč za hodinu vydatného spánku hodně?

Nová matrace Curem C 7000 XD díky pěne XDURA poskytuje dokonalou termoregulaci a 2 paměťovým a 1 pružné pěně CuremfoamTM tělo odhlehčí takovým způsobem, že navodí pocit „stavu beztíže“. 

To nejlepší, co si v současnosti můžete dopřát, jsou luxusní matrace z líné pěny Curemfoam™, například špičkový model Curem C 7000 XD. Tuto jedinečnou matraci můžete volit ve výškách 25 a 28 cm.

Životnost matrací se pohybuje kolem deseti let. Za tu dobu strávíte asi 30 000 hodin spánkem. A koruna za hodinu vydatného spánku přeci není tak moc, nebo ano?

luxusní matrace