Nenechte se rozhodit Valentýnem!

Nenechte si zkazit Valentýn tím, že jste svobodná! Existuje několik možností, jak oslavit Valentýna bez partnera a zároveň s lidmi, na kterých vám v životě záleží. A pokud ani to není možné, udělejte si krásný den jen sama pro sebe. Čtěte více!

Rodina a přátelé

Máte strach, že vás během dne přepadne smutek? V tom případě nezůstávejte sama doma a společné chvíle si užívejte s rodinou či přáteli.

Den sv. Valentýna nepatří pouze dvěma zaláskovaným lidem, ale všem! V životě milujeme i další osoby, nikoliv jen své životní partnery. Nestyďte se koupit květinu třeba mamince a popřát i jí krásného Valentýna.

Teď královnou jsem JÁ!

Kdy naposledy jste se nechala pořádně rozmazlovat? Na Valentýna máte skvělou příležitost! Udělejte si pohodlí a zůstaňte raději v bezpečí svého domova. Venku by vás mohly akorát tak rozladit zamilované páry, kterým se 14. února určitě nikde nevyhnete.

Užijte si například dlouhou vanu. Nesmí chybět pěna do koupele, sklenka či láhev vína a velká čokoláda nebo jiná dobrota. Skvělým společníkem může být při koupeli i relaxační hudba. Nezapomeňte zavřít oči, uklidnit svou mysl a oddat se meditaci. Po ukončeném rituálu se zabalte do pohodlného župánku a můžete pokračovat třeba pleťovou maskou a pedikúrou ve společnosti Brigite Jonesové. :-)

Vyspěte se ze svých chmurů

I po krásně stráveném dni ulehnete do postele s hlavou jako pátrací balon a neubráníte se pochmurným myšlenkám? Snažte si rychle vzpomenout na šťastné a radostné chvíle. Nedaří se? V tom případě se snažte usnout, ne nadarmo se říká: "Ráno moudřejšího večera".

Neutratíte za dárek pro někoho jiného. Berte to pozitivně a dáreček si kupte pro sebe. Rychlého a příjemného spánku docílíte, když se zachumláte například do měkké peřiny a s blaženým pocitem spokojeně usnete.