Pomocníci pro klidné a pohodové snění

Trápíte se během spánku s nočními můrami a budíte se neklidní a nespokojení? Marně si ráno snažíte vybavit alespoň střípek hezkého snu, který vás provázel nocí? Zapojte do řešení těchto problémů drobné pomocníky, kteří vám dopomohou k příjemnějšímu snění. Seznamte se s nimi.

Pomocníci během snění

Po každodenní večerní relaxaci jste připraveni ulehnout do postele a nechat si něco pěkného zdát. S klidnou a odpočatou myslí vám půjdou veselé a radostné sny naproti.

Nemilá situace ovšem nastává v případě, kdy uleháváte do nepohodlného lůžka. Proležená matrace, neforemný polštář či nepříjemný materiál ložního povlečení? Vše ovlivňuje kvalitu vašeho spánku a tím průběh snění. Ujistěte se, že se cítíte v peřinách bezpečně, příjemně a pohodlně!

Egonomický polštářek

Anatomický polštář s dokonalou anatomickou konstrukcí pro podpěru hlavy a krční páteře vám spokojeným sněním také pomůže. Polštářek precizně kopíruje partie lidského těla, jemně masíruje šíjové partie a uvolňuje tak svalstvo.

Polštářek doporučujeme k celkové tělesné relaxaci a vysoce kvalitnímu spánku bez zbytečného a namáhavého převalování. Potah polštáře je navíc velmi příjemný na dotek.

Lapač snů

Poslední dobou je lapač snů velmi oblíbeným doplňkem ložnice. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a při prvním ranním rozbřesku jsou zničeny denním světlem a sluníčkem. Krásné sny sklouznou po peříčku lapače do duše spícího člověka.

Zavěsit jej můžete volně do pokoje nebo nad postel. Navíc je lapač snů krásnou dekorací v místnosti.

Vůně

Věděli jste, že čichové vjemy dokážou zcela zásadně ovlivnit průběh a scénář našeho snění? Pozitivně i negativně. Usnuli jste omylem během vaření? Zápach připalujícího jídla se může objevit ve vašem snění jako požár, před kterým se snažíte utéct. Takovým snům byste se určitě rádi vyhnuli.

Cílená a vědomá aromaterapie je pro vaše snění velmi příznivá. Vyzkoušejte esenciální oleje s vůní levandule, vanilky nebo citrusových plodů. Vaše sny se budou ubírat klidnou cestou. Přesvědčíte se sami!