Udělejte si každý večer jako ten valentýnský

Chystáte se na 14. února v očekávání romantické noci s partnerem nebo partnerkou? Tak se zrovna tak nachystejte na 14. března nebo třeba 6. dubna! Váš vztah si to zaslouží.

Nemusíte hned chodit do luxusní restaurace, nebo kupovat kytice růží. Pro romantický večer je nejdůležitější udělat si čas. Právě toho se v dnešní době hodně lidem nedostává a jejich vztahy pak krachují.

Proto si uvědomte, co je v životě opravdu důležité a užívejte si každý večer, jako by zrovna bylo 14. února.

6 tipů na romantický večer

Každodenní romantika se skrývá v drobnostech. Dělejte je i během pracovního týdne, poradíme vám, kde vyšetřit čas.

1. Objednejte si jídlo domů

Celý den v práci, potom na nákup a ještě uvařit večeři. Při takovém zápřahu je jasné, že na romantiku už nemáte ani pomyšlení. Objednejte si proto jednou za čas jídlo domů! Ušetříte čas, můžete ochutnat exotické dobroty a navíc zažijete pocit něčeho neobvyklého.

2. Podívejte se na film

Jít jednou za čas do kina je fajn, ale vstupenky jsou drahé a nikdy nevíte, kdo si sedne vedle vás. Proto si o svém večeru raději nalijte sklenku vína, uvelebte se na gauči a pusťte si romantickou komedii.

3. Zapalte svíčky

Možná se vám tato rada zdá ohraná, ale uvědomte si, že když zhasnete světlo a necháte hořet jen svíčky, nemusíte řešit, že doma nemáte uklizeno.

4. Provoňte si domov

Nic naplat, ke svíčkám patří vůně. Zapalte si vonné tyčinky, kápněte olej do aroma lampy nebo použijte difuzér. Doma se pak můžete cítit jako v tropickém pralese nebo sultánově paláci.

5. Pohodlně, ale hezky, se oblékněte

Nemusíte se malovat ani soukat do košile. Vytahané tepláky a tričko plné skvrn ale atmosféru neudělají. Pořiďte si proto hezké domácí oblečení nebo župan.

6. Pusťte si hudbu

V ložnici nechte hrát příjemnou hudbu. Pokud zrovna nevíte, co pustit, inspirujte se sestavenými playlisty na internetu.

Završte romantiku v ložnici

Po příjemném večeru nezbývá nic jiného, než se se svou drahou polovičkou zavrtat do peřin. Aby se vám leželo opravdu královsky, pořiďte si kvalitní matraci. Opravdovou špičkou v našem sortimentu je matrace Curem C5000 EGO složená z CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pěn různých tuhostí a objemů.

Uznejte, že na takové matraci by byl hřích jít rovnou spát.