Zdravý spánek Ilony Csákové na matraci Curem

Po krátké poporodní pauze se Ilona Csáková vrátila na hudební scénu a žije naplno. Jejími velkými pomocníky jsou vydatný spánek a matrace Curem.

Oblíbená česká zpěvačka populární hudby Ilona Csáková se po krátké pauze, kdy se intenzivně věnovala svému druhorozenému synovi Dominikovi, opět vrátila na hudební scénu. Žije naplno, snaží se skloubit profesní a rodinný život, i když to bývá někdy dost náročné. Jejími velkými pomocníky jsou zdravá strava, pohyb, a zejména vydatný spánek.

Již v období těhotenství, kdy bederní páteř velmi trpěla a bylo důležité ji dostatečně uvolnit, se Ilona Csáková rozhodla pro luxusní značku Curem, konkrétně pro matraci Curem C 4000.

Matrace Curem jsou vyrobeny ze speciální líné pěny CuremfoamTM s vysokou objemovou hustotou. Jsou nezvykle prodyšné, elastické a pevné, poskytují vynikající oporu páteře. Vyrábí se speciální technologií nástřiku pěn, díky které navozují pocit podobný „stavu beztíže“.

S výběrem nejvhodnější matrace jí tenkrát pomohla milá a příjemná dvojice Dr.Sleep a Dr. Spánek.

Matrace Curem výborně slouží Iloně Csákové i dnes, kdy se vrátila do skvělé formy a sklízí chválu a obdivné pohledy nejen mužských protějšků. Díky matraci Curem se Ilona Csáková ráno budí odpočatá s dostatkem energie pro zpívání i péči o svou rodinu.

Přejeme jí mnoho osobních i profesních úspěchů.