Curem

Curem C 4500

Nejprodávanější
ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
hildinganders-icon-10-y-warranty
záruka
vyska-28
výška matrace
vyska-25
výška matrace
vyska-22
výška matrace
nosnost-130
nosnost matrace
zony-7
7 anatomických zón
snimatelny-potah
snímatelný potah
prani-40
potah pratelný při 40°C
prani-60
potah pratelný při 60°C
ulozeni-2
uložení matrace

Nejoblíbenější matrace Curem se Vám poddá, bude Vás rozmazlovat a dopřeje Vám tělesný i duševní stav beztíže. Stresem a námahou znavenému tělu poskytne pohodlí a odlehčení díky speciální 3- vrstvé konstrukci, kterou představují dvě paměťové pěny a jedna pružná pěna CuremfoamTM. Kromě zaručeného pohodlí nabízí také volitelnou výšku 22, 25 nebo 28 cm. 

 

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE 

SUPER SOFT VISCO 50 je vrstva super jemné paměťové pěny CuremfoamTM dodávající maximální komfort pro uvolnění námahou znavených svalů a stresem zatížené mysli. 

SUPER VOLUME VISCO 85 je antibakteriální vrstva CuremfoamTM vysokého objemu, která dopřává zároveň odlehčení - pocit beztíže - a podporu. 

BASE MASTER je 7- zónové ortopedické jádro. Jeho funkcí je matraci dodat vzdušnost, odrazovou pružnost a v neposlední řadě také přirozenou tuhost, kterou chytře optimalizuje inteligentní profilace Curem-Core dle zatížení. 

 
OPTIMÁLNÍ TUHOST PRO KAŽDÉHO 

Všechny paměťové pěny CuremfoamTM disponují inteligentní technologií IQcomfort, která optimálně přizpůsobí tuhost přímo Vaší hmotnosti. 

 
CUREM CRISS-CROSS PRATELNÝ POTAH 

Potah Criss-Cross je nejen maximálně funkční, ale zároveň přesně kopíruje tvar matrace a křivky Vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou ANTI-SLIP (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních. 

Alergici uvítají mimo snadné údržby také technologii SANIGUARD, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších alergenů. 

 

Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm. 

Regresivní záruka 10 let na jádro matrace. 

Nejvyšší doporučená nosnost 130 kg. 

Volitelná výška matrace 22 / 25 / 28 cm. 

Matrace máme již druhým rokem a musím říct, že i po velmi těžkém pracovním dni,tak druhý den vstávám, jako znovuzrozený!! Naprosto neuvěřitelné, ale realita je pravdou... Všem kdo má problémy se spánkem nebo ho bolí záda, tak si určitě pořiďte tyto matrace a vše se obrátí k lepšímu!! :-).

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: