Zdravotnické matrace Curem

O matracích Curem můžeme mluvit jako o antidekubitních neboli zdravotnických matracích.

Zdravotnické matrace Curem jsou určeny především pro dlouhodobě ležící pacienty nebo ty, kteří jsou výskytem dekubitů (proleženin) ohroženi. Používají se jak v nemocnicích, tak i v domácím léčení. Matrace byly podrobeny klinickému testování a hodnocení. Mají ES Prohlášení o shodě (logo CE) a všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

V roce 2020 byly matrace Curem označené zeleným logem s křížkem zaregistrovány v registru zdravotnických prostředků. To znamená, že matrace Curem mohou být použity při léčbě pacientů ve všech státech EU. 

Významným partnerem v průběhu registrace nám byla Fakultní nemocnice Hradec králové, která je oprávněna v souladu s legislativou provést hodnocení našich výrobků.  Spolupráce s odborníky ze zdravotnictví nám přinesla spoustu důležitých poznatků, týkajících se fungování lidského těla a požadavků na konstrukci zdravotnických matrací.

Matrace jsou koncipovány jako antidekubitní – s různými stupni prevence vzniku dekubitů neboli proležení. Pro běžného uživatele to znamená, že matrace na tělo „netlačí“ a umožňuje cirkulaci krve v tkáních. Přináší dokonalou relaxaci, nedochází k přeležení a u dlouhodobě ležících osob předchází vzniku proleženin.

Veškeré matrace, registrované jako zdravotnický prostředek podléhají povinnosti povýrobního sledování a vyhodnocování. Naše výrobky jsou testovány a sledovány ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé v Luži v Košumberku. 

CUREM_zdravotnicke2 

Vaše ohlasy

Přemýšlíme-li o inovacích zdravotních matrací, recenze nám poradí, co vylepšit a na co se zaměřit. Chceme, aby se matrace Curem staly prospěšnými pomocníky i komfortní součástí Vašich domovů. Děkujeme za všechny názory, kterých si velmi vážíme. 

Marek

Doporučuje produkt

Nepřekonatelná matrace za rozumné peníze. Už nebudete chtít nic jiného :) Skvěle se vytvaruje na míru každému tělu a podepírá oblasti, kde je to potřeba.

Zdravotnická matrace Curem C4500

Tony

Doporučuje produkt

Produkt, který konečně splnil veškeré moje požadavky.

Zdravotnická matrace Curem C7000 XD

Petra

Doporučuje produkt

Koupeno pro mámu, konečně si nějakou chválí.

Zdravotnická matrace Curem C3500