Olomoucký kraj

Jestliže se člověk budí čím dál častěji s bolestmi hlavy nebo zad, jedním z důvodů může být špatná matrace a je nejvyšší čas ji vyměnit. Společnost Hilding Anders ČR, a. s. nabízí mnoho matrací s rozdílnými vlastnostmi, které vyhovují různým skupinám uživatelů. Ovšem téměř všechny jsou konstruovány tak, aby poskytovaly co nejlepší ortopedické vlastnosti a pomáhaly mírnit bolesti zad či krční páteře. Jak přesně tyto vlastnosti působí, se mohou zákazníci osobně přesvědčit u mnoha prodejců po celé České i Slovenské republice.

Kde koupit matrace v Olomouckém kraji?

Jen například v Šumperku se matrace Tropico prodávají na ul. Generála Svobody (cca 300 m pod OD Kaufland) v certifikované prodejně Matrace MAPEMI. Budete-li potřebovat poradit s výběrem matrací, ochotně vám pomohou zkušení pracovníci. Lehnout si a vyzkoušet ortopedické vlastnosti matrací lze v prodejně NOVÝ BYT spol. s r.o. či OSAPO nábytek. Nabídka je všude stejně bohatá a pestrá. V Olomouci nabízí matrace Tropico NEJČI nábytek, Asko nábytek, Kika nábytek a Centrum nábytku Maxi Orion. 

V Přerově vám s výběrem matrací pomohou v NEJČI nábytek a v Nábytku Kasvo. V Olomouckém kraji najdete prodejce také v Štenberku, Zábřehu, Jeseníku, Prostějově a Vsetíně. 

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
valasek1

Nábytek Valášek

OC Haná Kafkova 19
Olomouc
77900
Autorizovaný prodejce
Detail prodejce
20160729_134718

Nábytek Nejči - Olomouc

tř. Svornosti 1177/57
Olomouc
779 00
Detail prodejce
NEJCI_PREROV

NEJČI nábytek s.r.o. - Přerov

Čechova 15
Přerov
750 02
Detail prodejce
NEJCI_OLOMOUC

NEJČI nábytek s.r.o. - Olomouc

OD Timpo Tř. Svornosti 57
Olomouc
779 01
Detail prodejce
IMG_2395

MAPEMI Šumperk

Generála Svobody 3111 ( 300 m pod Kauflandem)
Šumperk
787 01
Certifikovaný prodejce
Poradna pro dobrý spánek
Autorizovaný prodejce
Detail prodejce
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít