Zachumlejte se do luxusních peřin exkluzivní edice značky Curem

Pořídili jste si matraci značky Curem? Pokud ano, hodně se toho ve vaší ložnici změnilo. Večer neuleháte do obyčejné postele, ale na místo, kde se vaše tělo vždy dokonale uvolní, kde celou noc nerušeně sníte, a ráno se probouzíte plni energie.

Vstupte do světa pohodlí s Curem Exclusive, vrcholnou řadou prošívaných a pratelných přikrývek a polštářů vyrobených ze 100% saténové bavlny s inovativní konstrukcí Thermo-Duo.

Elegance a kvalita

Curem Exclusive nabízí vrcholnou řadu z vysoce kvalitní tkaniny - jemné 100% saténové bavlny. Tato tkanina nejenže zaručuje luxusní vzhled, ale také přináší vysokou měkkost a lehkost do vaší ložnice.

bavlna_saten

Inovace v každém detailu

Co dělá Curem Exclusive jedinečným? Konstrukce Thermo-Duo. Přikrývky této řady mají dvě vrstvy, které tvoří vzduchovou komoru, poskytující optimální tepelnou pohodu po celý rok. Tato termoregulační technologie zajistí, že se vždy budete cítit pohodlně a relaxovaně, bez ohledu na roční období.

Více než jen přikrývky

Curem Exclusive vám přináší také inovativní řešení pro polštáře. Dva polštáře v jednom! Prošitý polštář je vybaven bočním dlouhým zipem a vyjímatelnou vložkou z 100% bavlny, kterou lze snadno odzipovat a prát. 

bavlna_saten

Rady pro údržbu

Chceme, abyste si užili maximálního komfortu z Curem Exclusive. Prošitý povlak polštáře bez náplně lze častěji prát, a bez problémů se vejde i do malých praček. Samostatnou vložku s náplní doporučujeme prát jako jemné prádlo s minimálním ždímáním, abyste si zachovali maximální kvalitu a životnost.

Užijte si každou noc spánku v dokonalém luxusu s Curem Exclusive. Zážitek ze spánku, který si zasloužíte.

 

Přečtěte si další články:

Jak matrace z paměťové pěny pomáhají s bojem proti bolestem zad, kloubů a svalů

Jak prodloužit životnost matrace?

Líná pěna: vše, co potřebujete o tomto materiálu vědět